WooCommerce Manuel Yeni Ürün Nasıl Yüklenir?

  Merhaba, bilgilendirici yeni bir içerik ile yine karşınızdayız!   WooCommerce Manuel Yeni Ürün Nasıl Yüklenir?   Haydi hemen başlayalım. Başlangıç sayfasında sol menüden ürünler başlığını buluyoruz. Ürünler başlığının üzerine geldiğimizde sağına doğru alt menü açılacaktır. Bu alt menüden yeni ekle başlığına tıklıyoruz. Açılan sayfada yeni ürün ekle alanına eklemek istediğiniz ürünün adını yazıyorsunuz.  …

  Merhaba, bilgilendirici yeni bir içerik ile yine karşınızdayız!

  WooCommerce Manuel Yeni Ürün Nasıl Yüklenir?


  Haydi hemen başlayalım. Başlangıç sayfasında sol menüden ürünler başlığını buluyoruz. Ürünler başlığının üzerine geldiğimizde sağına doğru alt menü açılacaktır. Bu alt menüden yeni ekle başlığına tıklıyoruz. Açılan sayfada yeni ürün ekle alanına eklemek istediğiniz ürünün adını yazıyorsunuz.

  Ürün açıklaması alanına eklemek istediğiniz ürün hakkında açıklamalar yazıyorsunuz. Daha sonra ürün verisi bölümü genel kategorisinde ürünün normal fiyatını ve eğer ki varsa indirimli fiyatını yazıyorsunuz. Stok kategorisinde ürününüzün stok kodunu yazıyorsunuz. Gönderim kategorisinden de ürününüzün ağırlığı ve boyutları hakkında bilgileri ilgili alanlara giriyorsunuz. Ardından nitelikler kategorisinden daha önceden hazırlamış olduğunuz ürün niteliklerini, ürününüzün özelliklerine göre seçiyorsunuz. Ürün kısa açıklaması bölümünde ürününüz hakkında fiyatın hemen altında olacak kısa açıklamayı yapıyorsunuz.

  Ürün görseli bölümünde ki “Ürün resmi ayarla” bağlantı linkine tıklayarak, ürününüz için bir görsel yükleyip seçiyorsunuz. Hemen altında bulunan ürün galerisi bölümünde ürününüzün bir başka görselleri de mevcut ise, “Ürün galerisine görsel ekle” bağlantı linkine tıklayarak yüklediğiniz görselleri seçiyorsunuz. Ürün kategorileri bölümünden daha önce oluşturduğunuz kategorilerden ürününüze ait olan kategoriyi seçiyorsunuz. Son olarak üst sağ kısımda yer alan yayımla butonuna tıklıyorsunuz.

  Tebrikler, ürününüzü başarılı bir şekilde yayımladınız. Ürün sayfasına gidip hemen ürününüzü inceleyebilirsiniz.

  Kale Grafik Tasarım | Sizin için bu bilgiyi videoyla da anlattı!


| Bilgi Deposu

  Kale Grafik’te bilgi paylaştıkça çoğalır! İstek ve şikayetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Kale Grafik Tasarım | “Siz dileyin, biz tasarlayalım.”

Yazar:

defa okundu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kale Grafik Tasarım tarafından bu içerik korunmaktadır!
Sohbete Başla
1
Merhabaa!
Merhabaa!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?